İlk olarak Mezopotamya’da usta ellerin şekillendirdiği tuğla, yüzyıllardır insan hayatında yer alıyor.
Kimi zaman duvar, kimi zaman tandır, kimi zaman dekor… Farklı çeşit ve modelleriyle mekanlara renk, hayatımıza değer katıyor.

Sayan Tuğla olarak uzun yıllardır tuğlanın sunmuş olduğu nostalji, konfor ve kolaylıkları siz değerli kullanıcılarımızla buluşturuyoruz. Dünyanın çeşitli ülkelerinden ve ülkemizin önde gelen tuğla üreticilerinden temin ettiğimiz eşsiz tuğla çeşitlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Ürün satışıyla birlikte yerinde uygulama hizmetlerini de sizlerin talepleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. “Kaliteli Hizmet” anlayışından yola çıkarak; istek ve taleplerinizi alıyor, mümkünse uygulama alanında inceleme yaptıktan sonra en doğru ürünleri beğeninize sunuyoruz.
Satış veya uygulama sonrasında sizlerden gelen geri dönüşleri kurumsal hafızamıza kaydediyoruz ve hizmet kalitemizin yükseltilmesinde bu veriler ışığında hareket ediyoruz. Nitelikli ürünlerimizle evlerinize, ofislerinize, bahçe ve diğer yaşam alanlarınıza misafir oluyoruz… www.sayantugla.com.tr web sitemizi ziyaret edip, bizleri yakından tanıyabilirsiniz…​